IN-ECO - Air and Vacuum Components - Nové prietokomery s vysokou presnosťou meraniaAir and Vacuum Componentswww.in-eco.sk

Nové prietokomery s vysokou presnosťou merania

 

Zu Ende des vorigen Jahres haben wir vier neue Durchflussmesser fürs Messen des Durchflusses von Flüssigkeiten und Gasen der italienischen Marke La Tecnica-fluidi zu unserem Portfolio zugefügt. 
Alle Typen unserer Durchflussmesser sind sehr zuverlässig innerhalb der definierten Toleranz. Die gemessenen Werte können direkt dem Display entnommen werden oder in verschiedene Kontroll- und Überwachungssysteme übertragen werden. 
Für Erreichen der Automatisierung der industriellen Vorgänge ist zuverlässige technische Messung und Überwachung des Volumens der Flüssigkeiten und Gase äußerst wichtig. Dank unserem breiten Angebot können Sie jederzeit jegliche Durchflüsse überwachen und messen.

Ku koncu minulého roka sme do sortimentu prietokomerov zaradili štyri nové modely na meranie prietoku kvapalín a plynov vyrábané pod talianskou značkou La Tecnica-fluidi. 

 

Všetky typy nových prietokomerov pracujú spoľahlivo v rámci definovaného tolerančného rozsahu. Namerané hodnoty je možné sledovať priamo na displeji, alebo je možné ich prenášať do rôznych riadiacich a monitorovacích systémov. 

Pre dosiahnutie automatizácie priemyselných procesov je potrebné spoľahlivé technické meranie a monitorovanie objemu kvapalín a plynov. 

Vďaka širokej ponuke sortimentov môžete sledovať a merať akékoľvek prietoky. Nové modely sa vyznačujú jednoduchou inštaláciou, ľahkou údržbou a vysokou presnosťou merania. 


Nájdite správne riešenie pre každú oblasť!

 

 

  D-EL V-VK S-2007 G
 

Prietokomer D-EL

Prietokomer V-VK

Prietokomer S-2007

Prietokomer G

Meranie voda voda/ vzduch voda   voda/ vzduch
Max. tepelná odolnosť 60°C 160°C  70°C 70°C
Zobrazenie displej stupnica stupnica displej
Prietok stredný a veľký stredný a veľký stredný malý a stredný
Pripojenie medziprírubové/závitové závitové do potrubia pomocou objímky závitové

 

  1. Prietokomer D-EL

Prietokomer D-EL sa používa na meranie stredných a veľkých prietokov kvapalín. Vyrába sa v dvoch verziách: so závitovým pripojením alebo s medziprírubovým pripojením.

 

  1. Prietokomer V-VK

Prietokomery zo série V-VK sú priamočítacie rotametre na okamžité meranie, vhodné pre stredné a veľké prietoky kvapalín a plynov. Okamžité meranie prietoku sa odčítava s vynikajúcou presnosťou na stupnici, ktorá je vytlačená na kalibrovanej zrezanej kužeľovej rúrke. Telo prietokomeru je vyrobené z polypropylénu alebo z polysulfónu, ktorého tepelná odolnosť je až do 160 °C, práve preto ide o netoxický a nerozbitný model. Je vhodný pre použitie aj s agresívnymi kvapalinami.

 

  1. Prietokomer S-2007

Prietokomer S-2007 sa využíva na meranie funguje na princípe Pitotovej trubice. Telo prietokomeru je vyrobené z polymetakrylátu PMMA s maximálnou tepelnou odolnosťou 70 °C. 

 

  1. Prietokomer G

Prietokomery G50 a G60 sú vhodné pre meranie malých a stredných prietokov kvapalín a plynov. Môžu byť inštalované na vertikálne alebo horizontálne potrubie. PMMA prietokomer je konštruovaný so závitovým pripojením 1/4“- 3/s8“ pre G 50 a 3/8“- 1/2“ pre G 60.

 

 

 

 

 

Potrebujete poradiť? Vyplňte náš kontaktný formulár a naši technici Vám pomôžu s výberom správneho zariadenia pre Vašu aplikáciu. Rovnako nás môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu na info@in-eco.sk.