IN-ECO - Air and Vacuum Components - IN-ECO - distribútor dúchadiel, vývev a prietokomerov. Nakupujte dúchadla priamo od dovozcu. KvalitaAir and Vacuum Componentswww.in-eco.sk

Spoločnosť IN-ECO

Sme obchodno-distribučná spoločnosť, ktorá ponúka dodávky dúchadiel, vývev, prietokomerov  a aeračných elementov, prípadne časti technológií pre čistiarne odpadových vôd, kúpele a wellness zariadenia. Ponúkame servis a poradenstvo pre našich zákazníkov v regióne strednej a východnej Európy.

Firma IN-ECO, spol. s r.o. bola založená v roku 1996 a je distribučnou spoločnosťou, ktorá ponúka výrobky pod svojou vlastnou značkou alebo zastupuje svetových výrobcov na území Slovenska, resp. v strednej a východnej Európe. Na predávané výrobky poskytujeme záručný i pozáručný servis. Našim zákazníkom ponúkame široký sortiment výrobkov, ktoré sa využívajú najmä vo vodohospodárskom priemysle. Spoločnosť IN-ECO je výhradným zástupcom firiem Alita Industries, Inc. (pre strednú, východnú Európu a Škandináviu) a La Tecnica-fluidi (pre Slovenskú, Českú republiku, Rakúsko a Slovinsko.).

 

Od roku 2006 naša spoločnosť ponúka dúchadlá s postranným kanálom pod vlastnou značkou „IN-ECO Ring blower” modelovej rady INW a originálne príslušenstvo. Naše výrobky si svojou kvalitou a spoľahlivosťou získali už veľa spokojných zákazníkov na slovenskom i európskom trhu.