IN-ECO - Air and Vacuum Components - Membránové dúchadlá Alita, vzduchové lineárne pumpy (membránové dúchadlá, air pump, membránové kompresory)Air and Vacuum Componentswww.in-eco.sk

Membránové dúchadlá Alita(membránové kompresory, vzduchové lineárne pumpy, air pump)


48 W - 120 W   
tlak: do 220 mbar   
kapacita: 6 - 165 l/min

Membránové dúchadlá ALITA pre ČOV, priemysel a iné použitie (air pump, membránové kompresory, lineárne vzduchové pumpy).

sú konštruované, aby dodávali veľké množstvo plynulého prietoku vzduchu pri nízkom tlaku, ALITA lineárne pumpy sú vysoko efektívne, s nízkou spotrebou elektrickej energie a nízkou hlučnosťou pri prevádzke, bez kĺzavých častí a s bezolejovými komponentmi. ALITA vzduchové pumpy nevyžadujú mazanie a prepravujú vzduch bez akejkoľvek kontaminácie.

 

Lineárne membránové dúchadlá a kompresory Alita

s krytmi využívajú na premiestňovanie vzduchu elektromagnetickú silu, ktorú smerujú do membrány. Striedavý prúd v elektromagnetických cievkach mení magnetické pole indukované okolo magnetickej tyčky na požadovanú rýchlosť danú prijímanou frekvenciou. Pohyb membrány pripojeného ku koncu magnetickej tyčky vháňa vzduch cez jednosmerné ventily. 

Membránové dúchadlá a kompresory s krytmi sú tiché a efektívne. Nakoľko majú menší počet dielov určených na výmenu ako porovnateľné zariadenia, lineárne kompresory sa považujú za zariadenia s dlhou životnosťou a nízkou údržbou. Avšak vzduchový výkon závisí od sily indukovaného magnetického poľa, čím sa tieto zariadenia stávajú vhodnými hlavne pre aplikácie s nízkou tlakovou diferenciou. 

Alita má širokú škálu lineárnych membránových  dúchadiel a kompresorov s prietokom od 0.9 do 540 l/min za podmienky voľného prietoku média.

 

 

 

Dopytový formulár

Ak máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky, vyplňte, prosím, náš dopytový formulár, aby sme mohli vybaviť Vašu požiadavku.